Říjen 2014

Variety’s 2014 Power of Women (Říjen)

31. října 2014 v 23:40 | roxanne |  Reese-Magazines
Reese v říjnu fotila pro magazín Variety a jejich sekci 'power of women'. Tady je jeden nádherný scan.

image host


Jack the Bear (1993) - Stills + Trailer

31. října 2014 v 20:40 | roxanne |  Reese-Movies
Jedna fotka z filmu Jack the Bear. Tenhle jsem neviděla, ale vypadá to hezky, už ten trailer je dojemný:D. Reese tady má stále tmavší vlasy, jako ve Wildflower. Fakt nevím jak to s ní je:D Ona je přece blondýna, znám všechny její fotky z akcí od samého začátku. Měla vlasy jako Ava, možná trochu tmavší ale ne takhle. Možná je to po zimě:D nebo prostě přeliv.


Trailer

Heartstrings - Official Music Video (+Text)

31. října 2014 v 13:45 | roxanne |  Leighton-Video
Tak tohle je paráda!:) Kromě nového alba pro nás má Lei rovnou i videoklip k singlu Heartstrings. Zaprvé je ta písnička úplně dokonalý rozjezd pro to album, jak začne znít ta hudba, krása. Klip je hlavně vizuální, není v tom příběh, ale k téhle písni ani moc příběh v klipu nepotřbeuju, podle mě byl dobrý nápad soustředit se na vizuální stránku a to se jim povedlo, jsou tam krásné záběry a pak Lei je tam nádherná.:) Co na něj říkáte? Po perexem máte taky text:)


Doing fine all on my own.
'Cause I know now that's what's right for me.
Now you're feeling all alone.
I bet you're sorry now but that's what you wanted.
You took me for granted all the time.

Leighton performing at the Troubadour - 28/10/14

31. října 2014 v 11:24 | roxanne |  Lei-Performances
V den vydání alba Lei vystoupila v klubu Troubadour, aby to patřičně oslavila:). Tady jsou krásné fotky. Většina je s tagem bohužel, ale ty bez něj jsou úžasné. Jinak Lei zveřejnila jednu fotku na svém instagramu a to se nelíbilo tomu fotografovi a nařk ji z porušování autorských práv. Stěžoval si na to na facebooku a prý že to oznámil na instagramu nebo co. Nechápu ho moc, když to byla Lei. Ale tak autorem je, jak můžete vidět i z tagu, Paul R. Giunta.


Leighton and Adam out for lunch at Reel Inn - 29/10/14

31. října 2014 v 11:15 | roxanne |  Leighton Meester
Lei s Adamem si zašli na oběd se svou rodinou. Jsou to milé fotky, nebo spíš je milé že si tak všichni zašli na jídlo a pak si venku ještě povídali a loučili se:). Jak to v rodinách chodí:)

http://leightonmeester.us/gallery/albums/Candids/2014/In%20Los%20Angeles%20With%20Adam%20Brody%20and%20Family%20-%20October%2029/06.jpg

Heartstrings k poslechu a ke stažení

30. října 2014 v 23:19 | roxanne |  Leighton-News
Tak je to tady!!:) Už dva dny teda:D Ale až teď jsem si poslechla celé album a jsem úplně nadšená!!!:) Strašně mě mrzí, že je na albu jen 9 písní, to je fakt škoda. Ale jsou všechny úžasné. Je to taková příjemná hudba. Myslím že v příštích dnech nebudu poslouchat nic jiného:D Jaká se vám líbí nejíce?:) Já zatím nemůžu vybrat:D. I když teda miluju Entitled, ale tu už znám společně s Heartstrings dlouho.
Tady si můžete album poslechnout z youtube a taky ho už můžete stáhnout na ulozto


Reese at 28th American Cinematheque Award Honoring M. McConaughey - 21/10/14

30. října 2014 v 13:28 | roxanne |  Reese-Appearances 2014
Reese se zúčastnila slavnostní akce, na kterou přišla podpořit Matthew McConaugheyho. Ten byl ten večer oceněn. Měla na sobě róbu Prabal Gurung. Jejich modely miluju, hlavně mi v paměti navždy utkvěly zlaté šaty Jennifer z premiéry Hunger Games v LA, ale to je jiná kapitola:). Nevím, zda byla Reese krásnější odpoledne na módní akci nebo tady večer, tady je víc taková dáma. Prostě září:) Dole jsou i fotky z obecenstva atd. Reese je tam s Matthewem:)

Klicken für Bild in voller GrößeClick to view full size image

Femina (China) - Únor

30. října 2014 v 11:26 | roxanne |  Leighton-Magazines
V únoru Lei v Číně patřila ještě obálka magazínu Femina. Pro ten nafotila skvělé fotky, líbí se mi ty růžové šaty:)

image hostimage hostimage hostimage host

35th Deauville Film Festival " The Time Traveler's Wife" Photocall - 5/9/09

29. října 2014 v 23:20 | roxanne |  Rachel-Akce 2008-2010
Photocall k filmu Zakletý v čase. Tady se mi líbí jen ty boty. Hlavně se mi tady nelíbí její účes, působí tak neupraveně.Šaty by byly pěkné, ale kdyby byly trochu vypasovanější, ztrácí se v nich jako v pytli.

Click to view full size image


Cosmopolitan (China) - Únor 2014

29. října 2014 v 20:03 | roxanne |  Leighton-Magazines
V únoru se Lei objevila na obálce čínského Cosmopolitanu.

image hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage host

Wildflower (1991) - Stills

29. října 2014 v 14:40 | roxanne |  Reese-Movies
Druhá Reesina role byla v televizním filmu Wildflower, režírovaném Diane Keaton. Měla tam docela tmavší vlasy. Na ten film jsem koukala nedávno a líbil se mi:). U těch starších filmů taky nemůžete mít takové nároky, nejsou tak kvalitní jako dnes (pokud jde o vizuální kvalitu a podobné věci), ale byl hezký a Reese opět nezklamala. Byla v té roli strašně milá.Nedávno taky na instagramu sdílela dosud neviděnou fotku z natáčení, kterou najdete i tady(ta 3.). Film bych doporučila spíš jen Reesiným fanouškům. Nejsou k němu ani titulky a mají tam dost silný přízvuk, že jsem měla problém rozumět. I když postupně jsem si zvykla. Na youtube není žádný pořádný trailer, jen jeden co se tak tváří, ale jsou tam jen nějak divně sestříhané scény, tak ho sem ani dávat nebudu. Hlavní roli ve filmu hraje Patricia Arquette, která mi přišla taky docela známá(momentálně ve filmu Boyhood), takže možná i pro její fanoušky;)

image hostimage hostimage hostimage host image hostimage hostimage hostReese - Personal 10

28. října 2014 v 20:15 | roxanne |  Reese-Personal
Zde jsou opět suprové fotky z natáčení Don't mess with Texas a nebudou poslední:). Jinak ta druhá je nádherná a poslední:).

The winner of dog casting #adamthedog #beagle #doglover

Leighton: Interview with Out Magazine

28. října 2014 v 15:21 | roxanne |  Leighton-News
Leighton Meester se proslavila díky roli Blair Waldorf v Gossip Girl, během dvou let po jejím konci však došla dál, než by kdokoliv z jejích diváků čekal. Jen tento rok měla hlavní roli ve hře Of Mice and Men na Broadwayi (po boku Jamese Franca a Chrise O'Dowda), natočila tři filmy (včetně úžasné hlavní roli lesbičky ve filmu Life Partners) a vdala se za Adama Brodyho (známý jako ňouma Seth z The OC). Nově vydané album možná bude terčem útoku pro cyniky, ale díky úžasnému Heartstrings - které se jistě bude srovnávat s Tori Amos nebo Joni Mitchell - by měla Leighton sklidit chválu za nádhernou lyričnost a příjemný hrdelní hlas, který těžko dostanete z hlavy. Setkali jsme se s ní, abychom se zeptali, proč chtěla herečka na svůj seznam úspěchů připsat i zpěvačku a skladatelku.
Myslím, že spoustu kritiků Heartstrings překvapí. Je to vážně úchvatné atmosférické album. Řekni mi něco o "Blue Afternoon." Je to jedna z mých oblíbených písní na albu.
Ach, díky! Napsala jsem ji vlastně ještě než jsem pro ni měla melodii. Byla to taková dlouhá báseň. Píseň vznikla, když jsem byla v - bude to znít hloupě - byla jsem v Barceloně na svatbě přátel a uletělo mi letadlo, takže jsem se musela vrátit do hotelu a zůstat tam přes noc. Naštěstí jsem s sebou měla kytaru a taky tuhle báseň, tak jsem ji předělala a udělala z ní píseň. Jsou v ní spojeny různé zážitky s láskou. Je to určitě nejromantičtější, nebo alespoň nejvíce upřímně romantická píseň na albu. Všechny ty ostatní jsou spíš - no nejsou vyloženě smutné, ale je v nich cítit ironie, dokonce i v těch, které jsou o lásce a zamilovanosti. Většinou v nich zpochybňuju lásku, a to i v tom nejlepším. Taky tu otřepanou myšlenku, že se v někom úplně ztratíte, a nedokážete se z toho vyhrabat, ale vůbec vám to nevadí.
↓↓

Reese and Jim out for lunch in Santa Monica - 25/10/14

28. října 2014 v 14:15 | roxanne |  Reese-Candids 2014
Reese s Jimem si zašli v sobotu společně na oběd. Tohle jsou zlaté fotky:)) Jak se na té šesté na sebe dívají:D. Jinak moc se mi líbí Reesin outfit, ten top s roztřepeným lemem a pak ty boty. jsou skvělé.


Keira at "The Imitation Game" BFI Premiere, London - 8/10/14

27. října 2014 v 20:00 | roxanne |  Appearances
Tak jsem se zrovna chtěla kouknout co je nového ve photoshootech Keiry a uviděla jsem tyhle dokonalé fotky! A nemohla jsem odolat. Kei se v Londýně zúčastnila filmového festivalu a premiéry filmu. Měla na sobě krásné šaty od Valentina. Ty fotky jsou skvělé, jak tam fouká a prší:) Kei si držela deštník sama, nebo ho nad ní držel Benedict Cumberbatch. Zvláštní, většinou jim ho drží někdo jiný, ale tohle vypadá hezky na fotkách:) Kei teď dost čelila větrným premiérám, i na premiéře Laggies na TIFF fučelo a Kei měla vlasy všude:D, ale stále byla okouzlující, jako tady:). Ta poslední fotka je nádherná, jak je za nima vidět i to nebe, prostě wow. Tu bych si dala na tapetu.

Click to view full size imageClick to view full size image

Reese leaving a hair salon in Beverly Hills - 24/10/14

27. října 2014 v 15:30 | roxanne |  Reese-Candids 2014
A tady jsou nádherné fotky z odchodu z kadeřnictví. Bylo jich tolik a už jsem jich víc nedokázala smazat, takže jsem je nahrála do prohlížeče:)


Reese going to a hair salon in Beverly Hills - 24/10/14

27. října 2014 v 15:20 | roxanne |  Reese-Candids 2014
Reese si v pátek zašla do kadeřnictví. Tohle jsou fotky z příjezdu. Líbí se mi vršek outfitu, ten svetřík s límečkem:) Sukně tolik ne, ale nevypadá to špatně.


Menší redukce

26. října 2014 v 22:04 | roxanne |  Webmiss
Možná jste si někteří všimli náznaků nebo nenápadných poznámek ohledně snížení počtu celebrit na tomto blogu. Odkládala jsem to dlouho, bojovala jsem se svou nechutí či netečností vůči fotkám některých z mých stars. Ale už to nadále dělat nebudu, nemá to smysl. Proto jsem se oficiálně rozhodla z blogu odebrat prozatím 4 celebrity. Odebrat tak, že je z menu přesunu do rubriky 'closed' a nadále je přidávat nebudu, jinak tam najdete vše, co tu doposud je. Důvodem je to, že tady mám lidi, kterým bych se chtěla věnovat více a tohle mi to trochu zněmožňuje nebo mě to dost zpomaluje.
První dvě jsou Amanda Bynes a Michelle Trachtenberg. Co k nim říct, Amanda se zbláznila a o Michelle se stejně nic neobjevuje. Její přidávání mě tedy tolik nezpomalovalo, ale oficiálně bych to ráda ukončila. Třetí jak asi tušíte je Ashley Tisdale. Jo, vím že jsem řekla, že ji tu ještě nechám, ale proč to protahovat? Je čas to břemeno shodit. Poslední jméno vás bude asi nejvíc mrzet a mě to mrzí taky, protože ji mám fakt ráda! Ale nyní vím, že mi bude stačit pasivní sledování a k tomu mám možnost díky skvělé a vždy spolehlivé susan. Ano, mluvím o Anne Hathaway. Tohle mě fakt mrzí, mám ji tu od samého začátku a fakt ji miluju, jen prostě přidávat její fotky je pro mě břemeno. Tak se na mě prosím nezlobte, víc se toho stejně dočtete u susan;) Jinak se jí asi budu stále věnovat na photoshootech, i když mám co dohánět:D. Je možné, žě mi to nakonec bude chybět a vrátím se k ní, ale nemůžu nic slibovat.
To je prozatím vše k redukci a něco dalšího. Zároveň bych to tu ráda trochu rozšířila. To už tedy nějakou dobu dělám, ale asi to udělám trochu ve větším. Hlavně u Reese, protože jí bych se tu chtěla věnovat nejvíce, takže její photoshooty budu nakonec přidávat tady ať to mám při jednom, až z toho jednou udělám fansite o ní:D..ne jen sranda, to zatím neplánuju. Nikdo z dalších celebrit zatím není v ohrožení;). To ale fakt nevím kdy bude, protože toho chci udělat ještě tolik, ale jednou se k nim dostanu! Nejspíš taky vytvořím více rubrik, rozdělím články a videa. Nevím jak to bude fungovat, jak dlouho tady do budoucna vůbec budu a kolik času budu tento rok mít, protože moc asi ne:D, ale pro teď to chci udělat:). Snad se na mě tedy nezlobíte a budete mé rozhodnutí respektovat:).

Reese leaving her office in Beverly Hills - 23/10/14

26. října 2014 v 17:28 | roxanne |  Reese-Candids 2014
Snad nikoho takhle nevidím telefonovat tolik jako Reese!:D Někdy si myslím, že to jen předstírá pro paparazzi:D. Zastihli ji, když odcházela ze své kanceláře...podle mě ale přicházela:D.


Reese shopping in Los Angeles - 22/10/14

26. října 2014 v 15:32 | roxanne |  Reese-Candids 2014
Reese byla na nákupech. Měla moc hezký svetr:) Jinak LA je v Halloweenském;)


Leighton Meester: O čem je nové album Heartstrings?

26. října 2014 v 12:08 | roxanne |  Leighton-News
Hvězda Gossip Girl při propagaci nového alba vysvětlila divákům, proč své album a titulní singl pojmenovala 'Heartstrings' (Silné city). ,,Píseň Heartstring pro mě moc znamená. Je vlastně docela názorná, zastupuje náladu celého alba. Je to o tom, když někdo skrývá své city, usmívá se a předstírá, že je šťastný i když to tak není. Zastupuje to asi zbytek alba, protože o tom to album je. Je to o tom, že své srdce trochu uzavřete, nedovolíte si být zranitelní.''
Leighton, nyní šťastně vdaná za Adama Brodyho, říká, že album inspiroval rozchod, kterým prošla před několika lety. ,,Šlo o hloupý rozchod, který jsem zažila, když mi bylo asi 25 nebo míň. Bylo to ale hloupé a říkala jsem si, že o tom musím napat písničku. Teď to má ale větší význam. Tehdy by to znělo spíš jako :,,Jdi někam, kašlu na tebe, už nikdy, šašku.''
Nikoho nejmenovala, ale víme o pár adeptech.
↓↓

Reese at CFDA/Vogue Fashion Fund Event - 21.října 2014

25. října 2014 v 22:16 | roxanne |  Reese-Appearances 2014
Reese se zúčastnila módní akce, který se konala v Chateau Marmont. Na sobě měla krásné šaty od Oscara de la Renty a stejně jako Jennifer předchozí den takto uctila jeho památku. Vypadala fantasticky.

Click to view full size imageClick to view full size image

Los Angeles Walk To Defeat ALS - 19.října 2014

25. října 2014 v 22:00 | roxanne |  Reese-Appearances 2014
Reese se s dalšími celebritami zúčastnila v LA pochodu na podporu boje s nemocí ALS. Tuto nemoc diagnostikovali publicistce Nanci Ryder, která je Reesinou kamarádkou. Nazvala ji vlastně svou druhou matkou, každé ráno spolu prý telefonují a celá její rodina ji má ráda.

Click to view full size imageClick to view full size image

Jennifer at ELLE 21st Annual Women In Hollywood Awards - 20/10/14

25. října 2014 v 14:08 | roxanne |  Jennifer-Akce 2014-2015
Jennifer se zúčastnila ELLE Awards, kde uváděla svou kolegyni z THG Elizabeth Banks, která byla ten večere oceněna:). Měla na sobě krásné šaty z kolekce Oscara de la Renty, který tento týden zemřel.Zpráva o jeho smrti se po internetu roznesla právě v den této akce, takže nejspíš proto Jenn tentokrát dala přednost jemu před Diorem.Je to další velká ztráta pro módní průmysl, jeho šaty jsem absolutně zbožňovala:(...no však se na to podívejte.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Jennifer visiting Rachel Zoe's Office - 24/10/14

25. října 2014 v 13:53 | roxanne |  Jennifer-2014-2015
Jennifer si nejspíš přímo kvůli paparazzim pořídila nový deštník!!!:D:D No jinak je tu fakt suprově oblečená.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Jennifer out for dinner in Los Angeles - 22/10/14

25. října 2014 v 13:44 | roxanne |  Jennifer-2014-2015
Jennifer byla na večeři s někým ze svých přátel. Z paparazzich byla dost vykolejená. Je škoda, že se to tak vyhrotilo všechno. Chybí mi ty její milé a usměvavé fotky z roku, kdy premiérovalo Hunger Games.

http://jenniferlawrencedaily.com/gallery/albums/Candids/2014/Dines%20With%20Friend%20In%20Los%20Angeles%20-%20October%2022/14.jpg