Lei at Warner Bros. Pictures & InStyle/ FOX & FX's Post-Golden Globes Party - 8/1/17

16. února 2017 v 17:50 | roxanne |  Leighton-Akce 2014-2017
Leighton letos nezústala ve stínu a zúčastnila se dvou afterparty ke Zlatým Glóbům. Jedné, kterou pořádali Warner Bros. Pictures a InStyle a pak druhé od FOX a FX's. Fotky dávám dohromady, nepřevlékala se. Měla na sobě bílé šaty z kolekce Galvan. K tomu dobový účes. Je stále blond, uvítala bych tmavší vlasy alá Blair, ale sluší jí to i tak:). Na akcích byla samozřejmě s manželem:).

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

HQ
imgboximgboximgboximgbox
 


Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 16. února 2017 v 19:27 | Reagovat

Lei vypadala opravdu nádherně! Ty šaty se mi zalíbily na první pohled! Mají totiž skvělý střih :) Taky se mi líbí účes a líčení. Jediné, co teda moc nechápu, tak jsou ty modré lodičky. Ty se mi tam moc nehodí, ale to je jen takový detail ;)

2 Toxique Toxique | Web | 19. února 2017 v 12:01 | Reagovat

Moc jí to slušelo, ona má tak milý úsměv:) Ty šaty jsou hezké, těmi modrými lodičkami si nejsem jistá, ale barevně se docela hodí, i ta červená rtěnka:) A má hezké vlasy, i když taky si myslím, že jí tmavší sluší víc:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama