Reese at Elle's Women in Hollywood Celebration - 16/10/17

10. ledna 2018 v 17:16 | roxanne |  Reese-Appearances 2016-2017
Reese s Avou se zúčastnily slavnosti žen v Hollywoodu magazínu ELLE. Reese oblékla šaty od Calvina Kleina. Reese na této akci zveřejnila osobní příběh sexuálního zneužívání, které zažila v 16ti letech ze strany režiséra. Říkala, že o tom nikdy nemluvila a i teď se jí o tom těžko mluví, protože to samozřejmě není příjemné a nikdo o tom nemluvil. Nicméně právě kvůli tomu se cítila strašně sama. Teď ale, když slyšela tolik příběhů se už sama necítí. Těch incidentů bylo prý více.


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
 


Anketa

Který z nových filmů Reese máte nejradši?

Devil's Knot
Inherent Vice
The Good Lie
Wild
Hot Pursuit

Komentáře

1 Toxique Toxique | Web | 10. ledna 2018 v 19:36 | Reagovat

Díky:) No to nejhorší, učení na státnice, teprve přijde, i když ze státnicových okruhů nás zkouší už ted:D To já bych zas radši psala diplomku, ta mě nijak nevadí, ale to učení je hrozný no:D
To o Reese jsem teda nerušila! To je hrozné. Byla tu vážně krásná:) Ty šaty jsou perfektní, líbí se mi materiál i střih, jsou zajímavé:) A moc se mi k nim líbí ty boty♥ A účes je parádní!:) A je super, jak s ní chodí na akce Ava, ta má taky krásné vlasy:)

2 Eady Eady | 11. ledna 2018 v 6:50 | Reagovat

Já se omlouvám, že do toho takto zasahuji, ale leží mi to v hlavě už dlouho. Jak je, sakra, možné, že najednou se všechny hollywoodské star přiznávají se srdceryvným projevem? Oni všichni neměli šanci s tím přijít už dávno? Kvůli křivému obvinění přichází skvělí herci, jako Kevin Spacey o práci. Přitom to není ani dokázané. Já vím, že spoustu z nich si prožilo peklo a dodává jim kuráž, že se více lidí svěřilo, ale mně to už připadá trapné a vypadá to, že se z toho v Hollywoodu stal spíše trend než problém.

3 roxanne roxanne | Web | 11. ledna 2018 v 9:15 | Reagovat

[2]: Já jsem v tomhle rozpolcená. Taky mi to tak trochu přijde, ale ono je to tak, že lidi si říkali, že to musí vytrpět a že to k tomu patří např. Jako třeba Reese nejmenovala, jen řekla že to zažila taky a tím se ukazuje, že se to fakt děje ve velkém a mělo by se s tím něco dělat a ne to ignorovat. Na druhou stranu, ono se to v Americe řeší do velké míry, čili někdo se na vás vyzyvave podívá a už je to sexuální obtěžování. Mně se taky moc nelíbí jak to teď čtu každý den někde a hlavně ty situace podobné Spaceymu, protože zrovna on nic neudělal (pokud jsem četla vše). Podnapilý dal klukovi návrh, ten odmítl a on ho nechal jít. Fajn asi byl nezletilý, ale pořád ho nezneuzil a kvůli tomu ruší seriál a přetáčí film, to je poněkud přehnané. Na druhou stranu mně osobně taky vadí i nepatricne doteky apod. A dosud jsem se cítila špatně já že mi ti vadí, protože ti dotyční to tak postavili..teď vím, že špatně jednali oni a cítím se díky tomu líp a tak se asi musí cítit většina těch žen a pak si neumím představit jaké to je, když to přijde že strany nadřízeného..to jste pak asi fakt v pasti. Takže je dobře , že se to řeší, fakt jo. Ale taky souhlasím, že všeho s mírou. Jenže aby přišla změna, musí to přijít ve velkém.

4 Eady Eady | 11. ledna 2018 v 22:08 | Reagovat

[3]: Ve velké většině s tebou souhlasím. Ale slovy Pamely Anderson, ať si o ní myslí kdo chce, co chce: "Ty holky do tý postele nikdo nenutil, nejde o znásilnění", což není příklad třeba ty Reess. Mně také nepříjemné, když má někdo nepatřičné kecy, či doteky, ale člověk se jen podívat a už má v háji celou kariéru. Nebo se celý Hollywood zahalí do černé s #timeisup. Ano, jde o velký problém, ale, sakra, ty lidi si musí uvědomit, že jde o mnohem vážnější problémy. Nikdo se neobléká do černé kvůli obětem teroristických útoku či podobně. Nemluvím ale pouze o obětech útoků jako byly v Americe, Německu nebo Británii, ale o tom, co se děje v zemích, o kterých ani pomalu nevíme. Proč vlivní lidé neprojevi také soudržnost s obyvateli Severní Koreji, kde nemají na výběr, kde chtějí žít, co jíst, nebo dokonce jaký účes si nohou udělat. Všechno tohle mi přijde sobecké a naprosto triviální oproti skutečným problémům dnešního světa. Tím vůbec neútočím na tebe, spíš jsem se k tomu už potřebovala trochu vyjádřit a Zlaté glóby už byl trochu vrchol.

5 roxanne roxanne | Web | 11. ledna 2018 v 22:41 | Reagovat

[4]: jo jako já si to taky říkala, některé ty případy jsou třeba divné jak ta holka řekne, třeba ted s tím Francem, že ji nutil k orálnímu sexu a ona nechtěla ale udělala to protože chtěla at ji má rád...to jen dokazuje že on je prase nebo je příliš iniciativní, otázka je, nutil by ji do toho kdyby mu jasně řekla že to prostě dělat nechce? No tak by s ní už možná nechtěl nic mít ale tak jako....prostě jo tyhle případy mi třeba vadí, samozřejmě tohle chování není správé ale takový člověk prostě je prase, kterému jde o sex tak nashle. Dokud ji něco nedělá násilím...zas ale i tohle je těžké tak říct, protože já taky nesnáším ty chlapy co tohle dělají a vadí mi to, ale tak přesně, na zničení kariéry to není, když řeknu ne a on přestane tak ok, pokud nepřestane nebo mi to pak chce nějak vrátit pak to není ok. Zas se od těchhle lidí očekává nějaká profesionalita a vlastně od všech zaměstnavatelů a nadřízených. Já to ale vidím tak, že problém není jen v těch chlapech ale problém je i v tom, že ty ženy mají strach říct ne nebo prostě se za sebe nepostaví, bohužel taková je společnost, nemůžeme očekávat že lidi nebudou prasata ale musíme za sebe bojovat, život není snadný. A sakra to zní dost sexisticky a přitom jsem feministka ale právě, na našem hlase snad záleží a musíme umět říct ne! Já to řekla tolikrát ale je pravda že člověk je pod tlakem kvuli ruzných věcí, taky jsem málem ne neřekla a byla by to hrozná chyba ale nemůžem vinit jen toho druhého. Ono vždy záleží na konkrétním případě. Taky jsem viděla video o seriálu 13 reasons why, kde právě dojde ke znásilnění a ta holka mu neřekla NE a on z toho pak udělal že to chtěla a psycholožka říkala, že ve spoustě případů dojde k paralýze kdy ta obět není schopna mluvit ani se bránit a lidi to pak berou tak že nic neudělala, tak to mě docela překvapilo a je to fakt hnus.
A jetě, když se na to podívám z tvého pohledu tak ti rozumím, ono je ale strašně těžké všechno změnit, ani to nejde, jako lidi se snaží a snaží ale zas jak říkáš, ani my si nevyberem, kde žijeme a myslím že v čr můžeme být vděční, jenže svět je moc velký a je tady plno lidí a každý je prostě jiný a pak ty světové problémy at už politické nebo přírodní, to všechno skloubit...jen na to pomyslím a bolí mě z toho hlava že ani nevím kde začít, mám na to takové rozporuplné názory.
A ta černá na Glóbech, tak jako, taky mi to přišlo pak takové jako "at je o čem mluvit" - lidi měli černou ani málem nevěděli proč, lidi měli ty brože a přitom byli taky obviněni (viz Franco)...jenže Hollywood nezastavíme, tyhle akce stále budou (pro mě dobře) a tak zas alespoň nějak ukázali, že ten problém neignorují, uvidíme kam to povede. To jsem se zas rozepsala a asi to už nemá hlavu ani patu:D Jak říkám, je to fakt složitý problém a všechno to co se ve světě děje..

6 Eady Eady | 12. ledna 2018 v 11:13 | Reagovat

[5]: Ale pokud někdo může hodně změnit, tak potom zrovna tyhle osobnosti, ne? Přijde mi sobecké, že pláčou nad tím, že jim někdo něco řekl, místo, aby použili sílu svého hlasu a bojovali proti něčemu, co je opravdu problém. Já jsem taky feministka, ale když mu holka vleze do postele třeba kvůli slávě, on je prase, že toho zneužije, ale ona je regulérní kur*a. Vždyť tak se chová obyčejná prostitutka. A najednou po desítkách let pláčou, jak je to poznamenalo? A pokud si dobře pamatuji, ve 13 reasons why mu "ne" říkala, ale on byl prostě prasák, co si myslel, že může mít vše.

7 roxanne roxanne | Web | 12. ledna 2018 v 15:09 | Reagovat

[6]: právě že neřekla "ne" ani "přestaň" apod, ještě jsem si to vracela..samozřejmě dávala najevo že to nechce ale ani neřvala nebo tak. Jo nic to nemění na tom že ten člověk byl monstrum.
Nemůžeme házet všechny do jednoho pytle. A každá ta osobnost za něco  takového bojuje, je tolik světových problémů, nejde řešit všechny, ale každá dělá něco. Někdo bojuje za děti v Africe, někdo se snaží pomoct proti rakovině a jiným nemocem, přispívají na charitu, snaží se poskytovat vodu potřebným. Samozřejmě někteří to dělají víc než jiní, ale to už je asi na každém. Jo když tohle srovnáme s velkými světovými problémy, je to "malá" věc ale srovnávat problémy nemá smysl, pro každého je jeho problém tím největším. Zabíjí se tolik lidí právě kvůli tomuhle, ničí to životy..já bych tyhle problémy rozhodně nezmenšovala. Emma zas třeba bojuje za ženy nebo celkově minority, i oni si to zaslouží přestože netrpí hladem nebo tak, ale diskriminace je taky problém.
No asi už to ze své strany uzavřu, to bychom tu mohly být donekonečna:)

8 Eady Eady | 12. ledna 2018 v 20:22 | Reagovat

[6]: myslím, že svým způsobem máme i podobný názor, na něco ne, ale tak to má být, já děkuju za tvoje myšlenky, myslím, že jsou opravdu hodně srovnané :)

9 roxanne roxanne | Web | 12. ledna 2018 v 20:35 | Reagovat

[8]: Vidím to stejně!:) A taky děkuju za sdílení názorů a tuto debatu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama