Layouts

Layout č.50

10. března 2018 v 16:27 | roxanne
Přiznám se, že tento lay už mám hotový od toho, co jsem přidala Saoirse což je už víc jak měsíc. Stále jsem ale měla hodně dohánění, tak jsem to tady nechtěla zasekat. Spousta novinek mi tady ještě chybí, zajisté, ale myslím, že teď se to trochu uklidní, takže jdu na to. Venku se navíc konečně prolomila ta ledová zima a přišlo sluníčko, oteplilo se a příští týden slibují dokonce jarní teploty:). Jistě, kolikrát to takhle vydrželo, že:D. Ale já jsem nadšená. Nový lay není vyloženě jarní, myslím, že si stejně na pořádné jaro počkáme tak do května. Jemn březen a pak otravný duben, který fakt nesnáším asi nejvíc ze všech měsíců:D. Jo kvůli počasí. No nic tak tady je nový lay se Saoirse v tamvších barvách, což je ale fajn po té ledové modři. Inspirovala jsem se citátem "Three things cannot long be hidden: the sun, the moon, the truth," neboli tři věci nezůstanou dlouho skryté: slunce, měsíc, pravda.

Min.lay:Winter Wonderland
Free Image Hosting

Nový lay: The Sun, The Moon, The Truth
Free Image Hosting

Layout č.49

20. listopadu 2017 v 14:33 | roxanne
Z věčného léta rovnou do zimní říše:). Venku už několikrát sněžilo, u nás se dnes poprvé udržela trocha sněhu. A tak přináším zimu i sem na blog.

Min. layout: Eternal Summer
imagebam.com

Nový layout: Winter Wonderland
Free Image Hosting

Layout č.48

11. července 2017 v 12:43 | roxanne
Tak to trvalo! Už dlouho jsem chtěla změnit lay, ale nebyl čas ani chuť nějaký vytvářet...spíš čas. Konečně jsem se do toho pustila a vybrala jsem na lay Emily, která se letos konečně znovu trochu rozjela, vyšel jí nový film a také seriál American Gods a doposud tady byl s ní pouze jeden lay. Tak tady to je, věčné léto.

Min. lay:Tea Party
Free Image Hosting

Nový lay:
imagebam.com

Layout č.47

27. února 2017 v 16:42 | roxanne
Už ho mám týden hotov, ale čekala jsem, až doženu alespoň nějaké novinky a teď už prostě nemůžu čekat. Ponurá šedá už tady je příliš dlouho, od prvního listopadu. Stále je únor, ale počasí venku je místy velmi příjemné, máme sluníčko a taky se oteplilo. Nevím, zda to vydrží, ale líbí se mi to:). Mám chuť na něco svěžího, nemusí být přímo jarní, ale zkrátka miluju slunečná rána a tohle má přesně takovou atmosféru..tedy ty fotky, které jsem si zamilovala. Chtěla jsem lay s Felicity, naposledy tu byla před rokem a teď se toho kolem ní zase dost děje. Tak snad se vám změna líbí:).

Min. lay:Happiness
Free Image Hosting

Nový lay: Tea Party
Free Image Hosting

Layout č.46

1. listopadu 2016 v 15:48 | roxanne
Ano, nastal čas...změnit layout. Něco přes tři měsíce tady byla Teresa. Lay byl trochu jako konec léta a trochu jako podzim, ale teď už se tady nějak nehodí a vlastně už mi trochu leze na nervy. Po roce je tady lay s Reese, hurá
Mám chuť se trochu vykecávat, kdyby tady jen bylo komu, tak budu radši mlčet:) Snad se lay líbí.

Min. lay:Carnival Ride
Free Image Hosting

Nový lay: Happiness
Free Image Hosting

Layout č.45

18. července 2016 v 20:59 | roxanne
Já teda nevím jak vás, ale mně tohle léto už pořádně štve, protože to je spíš podzim než léto!! Je půlka července a zatím v podstatě pořád pršelo a co hůř, je fakt zima! Co bych dala za ty loňské tropy:(. Obvykle s podobným layem přicházím někdy v srpnu, jenže letos mám dřív chuť na něco tmavšího, mám nějak pocit, že léto končí, a to není ani za půlkou, achjo. Teresu mám na blogu už tři roky, ale ještě nikdy tu s ní nebyl layout, takže tohle je premiéra. Tez letos nafotila několik krásných setů, které byly právě perfektní pro takový lay. Na layi je text z písně od Carrie Underwood nazvané Wheel of the world. Moc krásná píseň o životě, kdo si potrpí na texty, tak doporučuji:).

Min. lay:Silverline
Free Image Hosting
Nový lay: Carnival Ride
Free Image Hosting

Layout č.44

23. dubna 2016 v 12:26 | roxanne
Asi čekáte spíš na novinky, ale pro dnešek jsem si pro vás připravila nový layout!:) Vlastně jsem ho připravila právě dneska, teprve před chvíli jsem ho dokončila a hned ho tady dávám, protože baby, venku už není zima!:) Proto je čas na změnu, už tedy dávno, ale ten čas nebyl :D. Na lay jsem vybrala Emmu Watson, protože jsem nějak měla chuť a tyhle fotky se mi strašně líbily. Jsou celkově asi spíše letní, ale myslím že drobnou úpravou získaly jarní nádech a tak se skvěle hodí. Navíc lay tady do léta určitě bude. Tak snad se vám líbí, já jsem spokojená a to je víc, než jsem čekala:)

Min. lay: It's cold outside
Free Image Hosting


Nový lay: Silverline
Free Image Hosting

Layout č.43

4. ledna 2016 v 20:38 | roxanne
Vánoce jsou za námi, stejně jako starý rok a o podzimu ani nemluvím!:D Měla jsem v plánu tady podzimní lay nechat přes Vánoce, protože když pominu to záhlaví, tak měl barvy, které se tady hodily. Ale s Novým rokem přišel taky sníh a konečně pořádná zima a já mám z toho teď radost. A klasicky s lednem přichází chuť na chladnější barvy, které zároveň přinesou svěžest novoty. Měla jsem chuť udělat lay s Felicity Jones, takže tady je zasněžený a chladivý nový lay:). Jinak kdo si ještě nevšiml změny v menu, znovu tady budete vídat jednu z odebraných celebrit;) Více k tomu s prvním článkem později.

Min. lay: Autumn leaves
Free Image Hosting
Nový lay: It's cold outside
Free Image Hosting

Layout č.42

29. října 2015 v 19:30 | roxanne
Neplánovala jsem ještě nový layout, ale tenhle poslední týden mě docela ten s Rachel omrzel a přepadla mě chuť na změnu. Chtěla jsem udělat něco už zimnějšího, protože podzim za chvíli skončí, jenže jsem pro svou představu prostě nenašla ty perfektní fotky Reese, se kterou jsem chtěla tvořit, a tak jsem nakonec udělala lay podzimní a tyhle fotky pro něj byly dokonalé.
Tento podzim je rozhodně ve znamení červené. Tu barvu jsem vždy měla ráda tak normálně, není moje oblíbená, nevyhledávala jsem ji. Letos na ni mám ale chuť jako nikdy, hlavně v oblečení, ale i jinak a proto jsem ji musela použít na nový lay. Nemohla jsem ho udělat celý zářivě červený, moc by to bilo do očí a za chvilku by mě to štvalo a vás asi taky:D. Takže jsem použila vyvážené odstíny a vzinkl poměrně jednoduchý lay, který však plní svůj účel;). Co na něj říkáte?:)

Min. lsx: Crystal Eyes
Free Image Hosting

Nový lay: Autumn leaves
Free Image Hosting

Layout č.41

13. srpna 2015 v 23:36 | roxanne
Ať je ta modrá jakákoliv, prostě mě strašně rychle přestane bavit! A u tohohle laye je to obzvlášť škoda, protože se mi tak líbil. Ale už potřebuju změnu. Hodně se toho teď dělo kolem Rachel, takže je tady layout s ní a taky s novýma fotkama, které letos nafotila pro Marie Claire. Ty fotky jsou takové světlem prozářené a proto jsem chtěla i takový světlý layout. Text je úryvek z písně Crystal Eyes od Of Monsters and Men:). K těm fotkám to sedí. Snad se vám lay líbí, uvidíme jak dlouho tady bude.

Min. layout: Summer Girl
Free Image Hosting

Nový layout: Crystal Eyes
Free Image Hosting

Layout č.40

14. června 2015 v 15:47 | roxanne
Je tu už čtyřicátý layout na tomto blogu a přichází po třech a půl mesících, což už je myslím čas na změnu:). Vybrala jsem na něj Leighton, protože tady s ní lay dlouho nebyl a navíc mě okouziliy nové fotky, které nafotila jako kampaň pro značku Jimmy Choo. Lay tady bude v letním období navozovat právě takovou atmosféru:) Mimochodem pokud jde o Lei, tak kdo to ještě nikde nečetl, protože sama jsem to psala jen na facebook, tak Lei s Adamem čekají miminko!:)

Min layout:I'll shed no tears
Free Image Hosting
Nový layout: Summer Girl
Free Image Hosting

Layout č.39

27. února 2015 v 17:43 | roxanne
Loučím se se zasněženýma horama, protože už mám zimy dost a chci se přesunout do rozkvetlých zahrad a co nejdříve přivítat jaro! Asi předbíhám, ale s tím jak to letos letí už dlouho čekat nebudu:D. Je tu nový layout:) Vybrala jsem na něj novou celebritu Felicity Jones a vůbec poprvé je tu layout z fotek z photoshootu:) Vzhledem k tomu, že to tady rozšiřuju a i photoshooty se staly součástí blogu, tak je budu i na laye používat. Sice ty Felicity tu nebudou, protože už jsou na mém blogu s photoshooty, ale to je detail. Chtěla jsem zkusit něco nového, nějakou revoluci, jenže se mi nikdy dost nepovede a nakonec stejně udělám osvědčenou klasiku. Ale přece jen jsem j itrošku okořenila a myslím, že to je i takový menší převrat:) Jako téma jsem se inspirovala písní Words As Weapons od mé milované Birdy. Skvěle se tady ten úryvek hodil, hlavně k fotkám, když na první je Felicity taková zaskočená a na druhé je odhodlaná. Jakoby to přesně říkala: "Pokud používáš slova jako zbraň, tak mou zbraní bude, že neuroním ani slzu." Krásná posilující písnička;) Snad se lay líbí;) Smůla, brre, zas je růžový:D. Ale přísahám, že ty barvy vůbec nebyly plánované!:D Ale miluju je:)

Min. layou: Wild
Free Image Hosting
Nový layout: I'll shed no tears
Free Image Hosting

Layout č.38

24. prosince 2014 v 16:11 | roxanne
Tak jsem si říkala, že bych vás o Vánocích mohla překvapit novým layoutem!:) Původně jsem chtěla čekat, ale už jsem měla chuť ho změnit. Kolem Vánoc mám vždy chuť na tmavší barvy, procvícené layouty apod. Jakmile Vánoce pominou, začnu mít chuť na chladné barvy, menší průvan nebo jak to říct. Na layoutu je samozřejmě Reese, protože tady s ní byl lay naposledy před rokem o Vánocích a to asi jen proto, že jsem si vždy řekla, že nemůžu dělat pořád laye s Reese, tak udělám s někým jiným a tak tady nebyl už rok!:D A teď si to konečně můžu užít a myslím, že lepší dobu jsem si ani vybrat nemohla s Wild v kinech a award season před námi!:) Tematika jsou hory ap rostě divočina, protože to prostě sedělo a ten nápis jsem vytáhla z fotky, která byla přímo na facebookovém profilu Wild. Není to teda citát z knihy, ale k Wild pasuje:). Já to ještě neviděla, ale už teď mi to stále dodává sílu! Myslím, že nemusím nic jiného říkat, zbytek už nechám na vás. Ještě jednou tedy krásné Vánoce:)

Min. layout: Let your light shine
Free Image Hosting
Nový layout:
Free Image Hosting

Layout č.37

28. září 2014 v 15:21 | roxanne
Tak myslím, že už bych mohla změnit ten layout po třech měsících:) Venku propukl podzim, zatím je tedy slunečný ale už je i chladno a začíná se dříve stmívat. Chtěla jsem udělat lay s Emily, ale neměla jsem vybrané žádné fotky a pak se objevily tyhle!:) Přišly mi hned vhod a udělala jsem z nich tento tmavý lay s večerní atmosférou. Snad tady vydrží nějakou dobu a nezačnou mě (a vás) za týden štvát ty tmavé barvy:D. Myslím že je jasné, co má layout sdělit. Neskrývejte se ve stínu a nebojte se zářit!;)

Min. lay:Wearing her heart upon her sleeve
Free Image Hosting

Akt. lay: Let your light shine
Free Image Hosting

Layout č.36

30. června 2014 v 17:43 | roxanne
Zcela bez varování měním layout. Omlouvám se, že je to tak brzy, ale já už na ten poslední nemohla koukat. Byl tady alespoň měsíc a týden, to jde. Je škoda, že byl zrovna s Lei, protože s ní tady byl lay po dlouhé době a moc nevydržel. Moje chyba že za moc nestál a tak ho měním za povedenější (dle mého názoru) a příjemnější layout s Rachel. Použila jsem krásné fotky z Met Ball, byla tam nádherná. Snad tady vydrží déle. Říkám si ale, že je tolik úžasných fotek, ze kterých bych chtěla ještě někdy udělat layout, že není čas ztrácet čas;) Pokud jde o název, je to známá fráze se srdcem na dlani a konkrétní fráze je z textu Two Worlds Collide od Demi L. Přišlo mi to i vhodné, protože Rachel je na těch fotkách taková jemná, sama sebou, nezakrytá make-upem ani navlečená do luxusních šatů. Na nic si nehraje:)

Min.lay:Fashion queen
Free Image Hosting

Akt. lay: Wearing her heart upon her sleeve
Free Image Hosting

Layout č.35

21. května 2014 v 11:10 | roxanne
V následujících dnech tady opět moc nebudu. Dnes se musím učit, zítra zkouška a to přijedu až večer pravděpodobně. Potom mi zbývá pátek abych něco přidala a na víkend jedu pryč. Nicméně rozhodla jsem se pro dnešek změnit layout:) Venku je tak nádherně že už mám chuť léto přivést i sem na blog. Nakonec tady byl lay s Emmou přes dva měsíce což je super. Jak už jsem říkala, miluju ho a těžko se mi s ním loučí, ale už mě nebaví ty tmavé barvy. Nový layout jsem udělala s Leighton a udělala jsem ho ještě před tím s Emmou a teď se skvěle hodí. O Lei se navíc konečně objevujou novinky (minulý rok to byla katastrofa), takže se to hodí:). To by ode mě bylo vše;)

Min.lay:Do you believe in magic?
Free Image Hosting

Akt.lay: Fashion queen
Free Image Hosting

Layout č.34

9. března 2014 v 16:27 | roxanne
I když se mi tady lay s Jennifer líbil, nepatřil k mým nejpovedenějším kouskům a zkrátka na něj nebyla vyloženě radost pohledět, jestli mi rozumíte;). Takže jsem se rozhodla už pro změnu. Asi před týdnem jsem udělala layout, který jsem tady chtěla dát, pak jsem si to ale rozmyslela a udělala jsem jiný a to je tento. Nebojte se ale, ten druhý uvidíte, čas na něj příjde v letním období;). Vzhledem k tomu, že poslední dny zase hodně ujíždím na Harry Potterovi, tak jsem musela udělat lay s Emmou a tyhle nové fotky z Oscarů mi přišly velice vhod. Po zářivém layoutu jsem chtěla něco tmavšího a tajemnějšího. Snažila jsem se tam přenést taky tu kouzelnou atmosféru, takže je v takových půlnočních barvách. Květiny mi tam evokují takové to půlnoční kvítí, které je taky kouzelné a celé jsem to nazvala otázkou, zda věříte na kouzla? Protože to je to nejkrásnější:). Ráda bych, aby tady lay vydržel až do toho léta.

Min. layout:Believe
Free Image Hosting


Akt. layout: Do you believe in magic?
Free Image Hosting

Layout č.33

26. ledna 2014 v 13:30 | roxanne
Myslím, že už můžu změnit ten layout. Ten vánoční jsem milovala, svůj účel splnil a teď je čas na nový i když se mi loučí těžko. Na lay jsem vybrala Jennifer, protože je teď zase aktuální a navíc tady s ní byl zatím jen jeden lay a to už před rokem. Vybrala jsem fotky ze Zlatých Glóbů, Jenn se mi tam velice líbila. A proč se lay jmenuje Believe? Chtěla jsem tím vyjádřit to, že je důležité jít za svými sny a věřit si, věřit tomu, že se ty sny mohou splnit. Tak jako u Jennifer, šla si tvrdě za svým cílem a vyplatilo se to, teď má Oscara a už dva Zlaté Glóby. Berte to jako inspiraci;)
Možná lay působí kvůli té zelené trochu jarně, nebyl to účel, snažila jsem se ho trochu 'ochladit' ať není až tak jarní :D. Na to si totiž ještě počkáme, zima zrovna začala.

Min. lay:Underneath the tree
Free Image Hosting

Akt. layout: Believe
Free Image Hosting

Layout č.32

8. prosince 2013 v 21:07 | roxanne
Většinou to ani neplánuju ale skoro vždy měním layouty na obou blozích ve stejnou dobu :D. Neměla jsem to v plánu ale teď jsem dostala chuť na nový layout. Vlastně jsem na Vánoce už před nějakou dobou plánovala layout z těchto úžasných fotek Reese z premiéry Four Christmases z roku 2008. Jsou zkrátka kouzelné, a ještě s tím vánočním stromem! Lay je opět laděn do takové modré ale tentokrát je tmavší, barva noci. Protože vše to kouzelné se děje v noci a za vším se skrývá záhada a tajemství. A to je to co na Vánocích miluju!:) Název je text z písně Underneath the tree od Kelly Clarkson. Vydala nedávno vánoční album, které naprosto miluju!
Blod stále nefunguje a mě už to drásá nervy! Kdoví kdy si budete moct tento článek přečíct, snad bude alespoň v archivu. Tak když nejsou nové články, aspoň teď můžete koukat na nový lay;)

Min. lay: Ignite the light
Free Image Hosting

Akt. lay: Underneath the tree
Free Image Hosting

Layout č.31

11. září 2013 v 14:42 | roxanne
Ahojte lidičky!:) Doufám že jste si užili léto, já ano:) Teď jsem zpět a pokračuji na blogu. K návratu jsem musela vytvořit nový layout, protože léto už skončilo. Dlouho tady nebyl lay s Rachel a tyhle fotky se mi náramně hodily. Všechno mi teď připomíná podzim! Layout nemá tradiční podzimní barvy, tomu jsem se letos chtěla vyhnout, i na druhém blogu. Ale přesto na mě působí vhodně pro toto období a ne třeba zimně, to byl účel. Snad to budete cítit stejně. Tímto končí letní hiatus!;) Mám ještě spoustu novinek na dohánění, ale tu největší část mám hotovu.

Min.lay:Let the sunshine in
Free Image Hosting
Akt. lay: Ignite the light
Free Image Hosting

Layout č.30

9. května 2013 v 21:01 | roxanne
Zcela bez varování přichází nový layout!:) Měla jsem už chuť na něco teplého a z Lei v saku s kožíškem mi bylo chladno. Navíc jsem teď udělala růžový lay na druhý blog tak potřebuju trochu změnu v barvách:D. Nový superletní lay je s Emmou Watson. Myslím, že tady bude celé léto, protože nebudu mít čas tvořit. Tak aspoň si ho užijete;)

Min. lay:Princess

Akt. lay: Let the sunshine in
Free Image Hosting

Layout č.29

27. ledna 2013 v 18:22 | roxanne
Já vím, že tady byl lay s Anne jen něco přes měsíc, ale já prostě nějak nemůžu vystát modré layouty na dlouhou dobu a momentálně je mám na obou blozích a už mě to štve. Teda mám modrou ráda a tenhle odstín se mi líbil, ale prostě to tak je. Nevím proč. Mám chuť na změnu. Strašně se už těším na jaro a i když vím, že si na něj ještě počkáme, už tady bude takový sladší lay, který připomíná ten začátek jara. Nebo spíš tu naši zoufalou touhu po něm. Proto není vyloženě jarní, jen tak lehce. Lay jsem udělala s Leighton, protože už tady s ní lay dlouho nebyl a protože mi chybí fotky s ní a chybí mi GG. Živě si pamatuju tu dobu před rokem, kdy jsem tyhle fotky přidávala. Mám s tím spojené i nějaké osobní věci, a ty fotky to ve mně úplně vyvolaly.Jsou z února, ale v New Yorku je to jako březen, což je to období, kdy je ještě chladno ale už cítíme, že jaro tady každou chvílí bude. Jsou prostě ideální. Tím kabátkem právě taky nevzbuzují ten dojem, že by venku bylo už bůhvíjaké teplo.Snad se vám lay líbí;) Počítám, že se tady min. do toho jara ohřeje;)

Min. lay:Wintry Season
Akt. lay: Princess

Layout č.28

19. prosince 2012 v 19:19 | roxanne
Velice nerada se loučím s ohnivým layoutem s Jenn. Považuji ho za své vrcholné dílo, minimálně z layoutů, co jsem měla na tomto blogu. U něj nevylučuju, že bych ho sem jednou i vrátila. Ale teď je čas na něco zimního a vánočnějšího. Konečně je tu lay s Anne Hathaway! I když je na blogu od samého začátku, byl tady s ní doteď jen jeden layout, to je bída:D Ale prostě nikdy nebyly žádné fotky, co by navnadily udělat s ní lay. Teď už jsem si ale řekla, že musím nějaké vybrat, tak jsem vybrala ale než jsem se dostala k tomu, abych lay udělala, objevily se tyhle fotky, tak jsem si řekla, že je lepší být aktuální (ty původní byly staré-ale stejně je někdy asi použiju;) a tak je tu lay z úplně nových fotek:)) A Anne je teď taky aktuální s propagací Bídníků a předtím Temný rytíř, tento rok je opravdu její:). Snad se vám líbí, na mě dýchá příjemnou zimní atmosféru. Jinak mě ale fakt rozčiluje blog, nehorázně zkazí kvalitu záhlaví, když ho nahraju. Teda nějak jsem to upravila, aby to nevypadalo nekvalitně, ale pořád to stejně není ono:-/

Min. Layout: Girl On fire

Akt. Layout: Wintry Season

Layout č.27

28. září 2012 v 23:59 | roxanne
Je čas, aby i tento blog oblékl podzimní kabát, počasí je neúprosné;) Slibovala jsem, že další layout bude s Jennifer Lawrence. A vlastně na tom ani nezáleží, protože jsem ho stejně chtěla. Vybrat fotky nebylo těžké, prostě jsem se do těchto fotek z premiéry HG zamilovala. Horší teda bylo vybrat tři z celého alba:D. Docela nerada se loučím s layoutem s Reese, oblíbila jsem si ho, ale byl tady přes dva měsíce, což je úctyhodné. Teď už mám chuť na něco podzimního prostě.Jennifer je jako Katniss dívka v plamenech a to je taky téma layoutu. Musím říct, že jsem s layem velice spokojená. Trval mi fakt dlouho, ale stálo to za to:D. Snad se vám líbí stejně.Myslím, že tu bude dlouho, miluju ho:)
A mimochodem, zrovna jsem dokoukala Hunger Games a jsem z toho unešená! Strašně se mi to líbilo. Musím říct, že zůstali dost věrní knize, i když spoustu věcí vynechali. Mělo to takový rychlejší spád, ale to se u filmu podle knihy vždy musí čekat. Výkon Jennifer byl úžasný, to je taky samozřejmost, ona je báječná. A z Joshe jsem byla taky vždycky hotová a po dnešku jsem zas o 100 procent víc! Milujue je oba:) O to víc mám teď chuť na tento layout. Co mě taky učarovalo byla ta hudba. Dodala tomu neuvěřitelnou atmosféru. A pokud jste s Jenn dosud neviděli žádný film, tak vám řeknu, že stačí zhlédnout nějaký rozhovor s ní a zamilujete si ji;)

Min. layout:Cannes beauty
Free Image Hosting
Akt. layout: The Girl On Fire

Layout č.26

26. července 2012 v 22:04 | roxanne
Tak sice nevím, jestli jste už chtěli ten nový lay, když se nikdo nevyjádřil:D ale já už ho chci:) Ten lay s Ash tady byl docela krátce oproti minulým, ale hodně rychle mě omrzel. Vlastně jsem s ním nebyla úplně spokojená už od začátku a chtěla jsem rychle vytvořit další. Původně jsem plánovala lay s Jennifer, jakožto novou celebritou, ale nakonec jsem nedokázala odolat těmhle kouzelným fotkám Reese z Cannes. Takže lay s Jennifer určitě příště, na podzim:D tenhle tady bude asi dlouho, tak snad jste spokojeni.

Min.lay:Fabulous

Akt.lay: Cannes beauty
Free Image Hosting

Layout č.25

16. června 2012 v 13:37 | roxanne
Tak to je neuvěřitelné! Layout s Rachel tady byl více než pět měsíců a tím překonal i lay This story never ends s Emmou, a to měl tenhle pouze jednu barevnou verzi :D A ještě mě ani neomrzel. Ale už je to fakt dlouho a chci změnu a myslím že i vy ostatní. Vím že tady třeba dlouho nebyl lay s Jessicou a já ho původně chtěla udělat s ní, ale když prostě nemám náladu na lay s někým, tak ho nejsem schopná vytvořit, takže jsem začla a nedokončila a místo toho jsem přešla k layi s Ashley Tisdale.Vybrala jsem tyhle krásné fotky z Miami, úplně jsem si zamilovala ten outfit a perfektně se teď hodí k létu:) Tak snad se vám změna líbí

Min. lay: Rachel McAdams
Free Image Hosting

Akt. lay: Fabulous

Layout č.24

3. ledna 2012 v 15:35 | roxanne
Tmavé layouty mě vždy rychle přestanou bavit.Tenhle tedy ani tak ne, ale je po Vánocích a já mám chuť na změnu.Na něco svěžího, světlého.Něco takového;) Vrhla jsme se na lay s Rachel, kterou jsem nedávno přidala.Mám z toho radost, že ji tu mám:) Použila jsme nádherné fotky z Morning Glory photocallu v Madridu.Tenhle lay se podle mně řadí mezi mé nejlepší, opravdu se mi líbí a to jsem ho udělala najednou, ne za týden po kouskách jak to většinou dělám:D.Tak snad se vám taky líbí, tenhle tady bude nejspíš déle než ten vánoční...určitě;)

Min.lay: The most wonderful time of the year

Akt. lay: Rachel McAdams
Free Image Hosting

Layout č.23

20. listopadu 2011 v 16:00 | roxanne
Minulým layoutem jsem tady trhla rekord! Byl tady zatím ze všech layoutů nejdéle! Rozhodně mi velice přirostl k srdci a hodnotím jej jako jeden z mých nejlepších.A možná tu vydržel i tak dlouho proto, že jsem obměnila 3 barevné verze, takže nějaká změna tady byla.Byl to dobrý nápad, nechtěla bych se s ním tehdy loučit úplně.Ale ted už je na čase.
K novému layoutu.Já vám mám letos pořád tak vánoční náladu a už tak brzo!:D Vánoční layout už v listopadu, to tu ještě nebylo.Ale říkala jsem si, že tak moc miluju předvánoční čas a on není moc dlouhý, proto si ho budu užívat naplno.Už aby sněžilo! Takže je tady vánoční layout a vydrží tu rozhodně přes Váncoe a kdoví jak potom:) Je s Leighton, s tou tady zatím byl jen jeden lay a tyhle fotky se perfektně hodily! Jak se vám líbí?:) A taky přečtete všechno v pohodě s tím černým písmem? Ono jiné dát moc nejde, bílá by bila do očí, už jsou tak světlé odkazy, tak snad je to v pohodě;)

Min.layout: This story never ends...(+2 další barevné verze)
Free Image Hosting

Akt. layout: The most wonderful time of the year

Layout č.22

9. července 2011 v 14:03 | roxanne
Už bych dávno vytvořila nový design, jenže jsem věděla, že bude brzy premiéra Harryho Pottera, takže jsem čekala na tyhle úžasné fotky, které snad předčily všechny mé představy:) Jako námět je samozřejmě příběh, který sice oficiálně končí, ale pro nás fanoušky neskončí nikdy:'-). Lay jsem vytvořila ve třech barevných verzích a bylo zatraceně těžké se rozhodnout.Podle záhlaví jsem se rozhodla, že vyberu zelenou a úplně jsem zavrhla tu, co tady nakonec mám.Jenže když jsem to nastavila, ta zelená se mi líbila nejméně a strašně dlouho jsem se nemohla rozhnoudnout mezi těma dvěma - modrou-fialovou a touhle.Nakonec mi asi připadala tahle nejlepší, kterou jsem ale původně uplně vyloučila:D. No ale možná to ještě změním, až mě omrzí, protože se mi ten lay moc líbí a stačí pak jen změnit na chvíli barvu;) Jo to je dobrý nápad!:D Tady vám dávám všechny tři náhledy, at je vidíte.Napiště mi, která verze je podle vás nejlepší.;)

min. layout:Parisienne
Free Image Hosting
Akt. layout: This story never ends...
Free Image Hosting

alternativní verze:
Free Image Hosting Free Image Hosting

Layout č.21

13. května 2011 v 13:15 | roxanne
Po dvou měsícíh je čas na nový layout, i když mi ten poslední velmi vyhovoval:) Je tolik úžasných fotek s Reese a mě teď hodně zaujaly tyhle fotky z Paříže...strašně se mi líbí ty ulice v pozadí a hlavně se mi líbí ta fotka, kde je Reese zezadu a je tam vidět typická pařížská kavárna;) Není sice takový, jak bych si jej představovala, ale jsem spokojená:D Doufám, že se vám bude líbit ;) Myslím, že je to fajn změna po té době

Min. layout: Lovely
Akt. layout: Parisienne
Free Image Hosting
 
 

Reklama