POTM

POTM - Únor

6. března 2018 v 13:20 | roxanne
Po dvou letech za únor opět hlasujete s Jennifer Lawrence. S propagací Red Sparrow má napilno a je spousta skvělých fotek. A i když je akcí víc než dost, musela jsem dvě fotky vzít z jedné akce, protože jsem se nemohla rozhodnout, kterou radši:). A to jsem z ní měla ještě třetí:D.

POTM - Leden 2017

12. února 2018 v 16:48 | roxanne
Dokonce jsem po roce připravila anketu o POTM. Chtěla jsem už hlasování za prosinec, ale z toho měsíce fakt nebyly u nikoho žádné pořádné fotky nebo jen fakt pomálu, takže až leden, kdy zas byla hojnost. Hlavně u nově přidané Saoirse, takže bylo jasné, s kým bude hlasování.

POTM - Únor 2017

14. března 2017 v 22:01 | roxanne
Musím to sem dát, než bude zase pozdě :D. Hlasujte o nej fotku za únor. Emma tehdy odstartovala propagaci pohádky Kráska a zvíře a byla skvostná. Dokonce jsem zjistila, že tady s ní nikdy nebylo hlasování! Jen jednou kombinované s Rachel McAdams, tak teď si to vynahradíme:). Vybírejte nej fotku do menu;)

POTM - Leden 2017

6. února 2017 v 15:05 | roxanne
V lednu toho bylo docela dost, nejvíc toho ale měla Teresa z těch, co tu nejdýl nebyli a objevily se nádherné fotky, tak jsem měla taky co dělat:) Teď je to na vás;)

POTM - Prosinec

4. ledna 2017 v 10:56 | roxanne
Na mě docela brzo přicházím s hlasováním o POTM. Minulý měsíc jsem jaksi vynechala, takže jsem vybrala z listopadu fotku Jenn, protože ta toho měla hodně a za prosinec už můžete hlasovat o nej fotku Felicity, která měla taky napilno s propagací Rogue One.

POTM - Říjen

15. listopadu 2016 v 17:33 | roxanne
Tak máte zase půlku měsíce na hlasování v POTM:). Měla jsem fotky nachystané už dýl, ale ještě nebyla příležitost anketu zveřejnit. V říjnu se toho dělo hodně kolem Rachel, která propagovala film Doctor Strange. Bylo těžké vybrat fotky. A vy vyberte tu nejlepší:).

POTM - Září

14. října 2016 v 13:28 | roxanne
Pozdě, ale ne až tak pozdě, přidávám hlasování o POTM. Alespoň jste ho už splnili na všech ostatních blozích a můžete si zase zahlasovat tady, když už jste to nikde nečekali!:D. V září se celkově nic moc neobjevilo, jen zase kolem Reese a Teresy a ty byly v posledních dvou anketách. Nicméně Felicity začala propagovat film, které natáčela poslední rok a půl a kvůli kterým o ní nebylo slyšet, ale díky kterým o ní teď slyšet je!:) Začala propagace Inferna, hurá! No a v anketě jsem trochu podváděla, protože propagace odstartovala spíš v říjnu, takže fotka ze září je tu jen jedna a opožděné ankety jsem využila a do vybírání řadím i fotky z října, protože nikdo jiný stejně neměl dost událostí s krásnými fotkami. Tak hlasujte:).

POTM - Srpen

14. září 2016 v 18:34 | roxanne
Tak máte půl měsíce na hlasování o nej fotku ze srpna:) Nejvíc se opět objevilo paparazzi fotek Reese, takže jasná volba. Kolem ostatních byl docela klid.

POTM - Červenec

27. srpna 2016 v 10:48 | roxanne
Hlasování za červen jsem úplně zazdila, omlouvám se. Do konce měsíce ještě zbývá pár dní, takže dám hlasování za fotku července, aby mohla být další měsíc v menu nová fotka:). V červenci se toho dost dělo kolem Teresy, takže hlasujte o nejhezčí fotku z akce:).

POTM - Květen

1. června 2016 v 10:13 | roxanne
Dva měsíce jsem ted vynechala POTM. Nebyl čas ani nálada, ale na tento měíc už hlasovat budete:).V květnu se konala slavností akce MET Gala, kerého se zúčastnily dvě holky z blogu a sice Emma Watson a Rachel McAdams. Takže hlasujte pro jednu z fotek:).

POTM - Únor

20. března 2016 v 22:03 | roxanne
Nezapomněla jsem, jen nebyl čas. Tak teď máte zhruba 10 dní na hlasování o potm za únor.Vybrala jsem fotky Jenn z Oscarů a afterparty, které jsem zatím nestihla přidat, ale na všechno se dostane:). Takže hlasujte a dole stav hlasování z minulého měsíce, fotka v menu už je od začátku března;)

POTM - Leden

2. února 2016 v 20:43 | roxanne
A je tu hlasování o obrázek ledna. Ten měsíc měla napilno Rachel, která propagovala Spotlight a taky ten samý film podporovala na award shows. Na potm taky dlouho nebyla, takže volba byla jasná. Vybrala jsem 4 fotky ze 4 akcí, tak hlasujte;) Vítězná fotka za prosinec již v menu a taky dole se stavem hlasování, bylo to celkem vyrovnané.

POTM - Prosinec

6. ledna 2016 v 20:02 | roxanne
Nebojte, nezapomněla jsem, jen mě zdržely novinky a čekání na komentáře. Teď zas budu čekat na hlasy, takže se k pořádným článkům zase chvíli nedostanu. Minulé hlasování bylo až na dva hlasy jednoznačné, vítězná fotka je v menu a taky tady se stavem hlasování. Na novou anketu jsem vybrala Teresu, která se zúčastnila konečně několik akcí a tak je poprvé v potm. Jsou tu fotky ze tří akcí, tak hlasujte;).

POTM Listopad

6. prosince 2015 v 19:08 | roxanne
Na závěr víkendu přináším hlasování o nejlepší fotku z listopadu, známé jako POTM. Ten měsíc se docela dost akcí zúčastnila Reese, mám řádné resty, které plánuji dohnat hned jakmile mi skončí škola!:) Tady jsou tedy fotky ze čtyř listopadových akcí a hlasujte o tu nej;)

POTM - Říjen

1. listopadu 2015 v 23:01 | roxanne
Nemám čas přidávat novinky, tak alespoň nechám hlasování o potm s fotkama Jennifer z posledního říjnového dne. Vítězná fotka Emily, která se krásně hodí k novému layoutu, je už v menu a dole stav hlasování.

POTM - Září

8. října 2015 v 13:05 | roxanne
Na POTM září jsem vybrala fotky Enily z premiéry Legend, na oslavu toho, že se skoro po roce zase někde objevila!:D.

POTM - Srpen

27. září 2015 v 15:00 | roxanne
Opět na poslední chvíli hlasování o obrázek srpna.Uvažovala jsem, že bych teď vynechala, ale nakonec jsem něco vybrala. Jsou to pochopitelně fotky ze srpna a vybrala jsem paparazzi fotky Reese. Na dvou z nich je s Avou. Myslím, že čas do konce týdne na hlasování bohatě stačí;)

POTM - Červenec

2. srpna 2015 v 19:30 | roxanne
A je tu srpen! Jak to uteklo. Přináším nové hlasování o POTM. Nejlepší fotky ze červenci objevil s Rachel, ale ta tu byla teď, tak jsem vybrala Jennifer. Dole je vítězná fotka z června.

POTM - Červen

2. července 2015 v 20:00 | roxanne
Tentokrát už celoměsíční hlasování o obrázek za červen. Vybrala jsem fotky ze dvou akcí, kterých se zúčastnila Rachel:).

POTM - Květen

26. června 2015 v 11:10 | roxanne
Ještě v rychlosti pořádám hlasování o obrázek května. Máte zhruba týden, tak prosím hlasujte, ať můžu v menu změnit obrázek;). Vybrala jsem fotky z akcí Reese, kterých se v květnu zúčastnila. Taky menší ochutnávka toho, co ještě příjde;).

POTM - Březen

4. dubna 2015 v 14:23 | roxanne
Dřív jsem se k tomu nedostala. V březnu to s fotkama bylo docela slabší. Nakonec jsem vybrala nějaké fotky s Jennifer tak hlasujte, kterou chcete další měsíc v menu. Dole je vítězná fotka z minulého měsíce a v menu už taky pár dní:)

POTM - Únor

1. března 2015 v 15:08 | roxanne
Proč je ten únor tak žalostně krátký? Ne že bych si užívala tento zimní měsíc, ale už tak ten čas strašně letí. Je tu hlasování o další obrázek měsíce a dole vítězná fotka za leden a stav hlasování. Jak vidíte, bylo to dost těšné! V minulém měsíci se toho opět nejvíc dělo kolem Reese a Felicity, ale naštěstí i Lei, která vyjela na turné. Takže konečně někdo jiný:D. Můžete vybírat z fotek z koncertů:)
BTW: při hlasech pro 4 hlasujte pro první číslo, nechtěně mi tam asi skočila dvakrát a doteď jsem si toho nevšimla, což je fakt divné. Přísahala bych, že to tam celou tu dobu nebylo!!! Na tu anketu se dívám celý den!

POTM - Leden

1. února 2015 v 12:41 | roxanne
Ten leden tak rychle utekl! A s únorem to bude ještě horší, když je o 3 dny kratší. Je tu nové hlasování o obrázek měsíce. Nejvíc fotek se jako vždy objevilo s Reese, ale ta byla na hlasování teď, takže jsem ráda, že tu mám i Felicity, která byla druhá nejaktivnější za poslední měsíc. Jako novou celebritu ji tu aspoň řádně uvítáme:) Vybrala jsem fotky ze čtyř akcí, tak hlasujte o tu nejlepší:) Dole i v menu najdete vítěznou fotku za minulý měsíc, vyhrála moje favoritka:).

POTM - Prosinec

2. ledna 2015 v 13:25 | roxanne
Trochu opožděně šťastný nový rok všem! To zas bude než si zvyknu na 2015, wow! S novým měsícem je tady hlasování o fotku měsíce za prosinec. Za ten měsíc se toho moc neobjevilo o nikom jiném než opět Jennifer a Reese. Reese byla na spoustě akcí, takže bylo z čeho vybírat. Hlasujte o nejlepší fotku. V menu už je taky vítězná fotka za listopad a stav hlasování tady dole.

POTM - Listopad

30. listopadu 2014 v 19:14 | roxanne
Jak ten listopad utekl! Mám tady druhé hlasování o POTM. Odolala jsem pokušení znovu použít fotky z akcí Reese, ale bylo to těžké, protože jich zas bylo dost a všechny nádherné. Ta ale byla minulý měsíc. V listopadu byla ovšem nejdůležitější propagace Mockingjay, takže kdo jiný než Jennifer!:) Akcí se zúčastnila více, ale nejlepší fotky jsou z premiér a tak jsem vzala dvě z LA a dvě z Londýna, tak hlasujte pro nejlepší:)
Za říjen zvítězila fotka z premiéry Wild, která už zdobí menu:) Fotka i stav hlasování je na konci tohoto článku.

POTM - Říjen

3. listopadu 2014 v 14:03 | roxanne
Historicky první hlasování o obrázek měsíce na tomto blogu. Možná bude i historicky poslední, kdoví:D. Kdysi jsem měla potm na hlavním blogu, ale sekla jsem s tím a teď jen přidávám fotku. Nějak mě ale přepadla chuť to zase zkusit a vzhledem k tomu, že tady tuto anketu nevedu vůbec, tak ji přidám abych mohla taky přidat něco nového do menu:). Jak si všímám, každý POTM vede jinak. Někdo hlasuje v listopadu na prosinec, já to mám jako hlasování za říjen, protože na konci měsíce vyberu z nějaké kategorie fotky, co se objevily v předchozím měsíci a vy pak vyberete tu nejlepší fotku října a následující měsíc bude zdobit menu:) Takže princip je stejný, jen trochu jiné smýšlení o tom, co pro mě potm představuje.
Každá celebrita na blogu se v říjnu zúčastnila nějaké akce, tak jsem první chtěla udělat hlasování z fotek každé z nich, ale pak jsem vlezla do rubriky Reese a nemohla jsem vybrat jednu akci, tak jsem nakonec vybrala fotky jen z akcí Reese, kterých se zúčastnila v říjnu..a bylo jich dost. Navíc je to takhle lepší i proto, že by vás hodně hlasovalo spíš asi podle celebrity než podle fotky, tak to nebudu míchat:) Tady jsou čtyři kandidátky, vyberte tu nejlepší:). Čísla jsou klasicky zleva doprava.

 
 

Reklama