Reese-Appearances 2018

Reese on CBS Sunday Morning - 14/1/18

Neděle v 11:07 | roxanne
Reese s dalšíma herečkama s Oprah mluvily o hnutí Time's Up a sexuálním harašení v Hollywoodu.

Reese at Critics' Choice Awards - 11/1/18

Pátek v 9:14 | roxanne
Nádherné fotky z Critics' Choice Awards, kde seriál Sedmilhářky taky slavil úspěch. Reese tady má orpavdu překrásné fotky s kolegyněmi Laurou Dern, Nicole Kidman a na koberci taky s Emilií Clarke, se kterou mají stejný vzor i barvu šatů:).

Reese at HBO+WB/InStyle GG After Party - 7/1/18

Středa v 11:59 | roxanne
Fotky ze dvou afterparty po Zlatých Glóbech. Pořádané HBO a WB s Instylem.

Reese at The Golden Globe Awards - 7/1/18

11. února 2018 v 16:42 | roxanne
Dostávám se k fotkám ze Zlatých Glóbů, kde Reese byla za seriál Big Little Lies. Byla nominovaná na nejlepší herečku v kategorii taky s Nicole Kidman za stejný seriál, která cenu nakonec vyhrála, což se dalo očekávat. Vyhrála i na Emmys a všechny ostatní nominace proměnila ona, což je rozhodně zasloužené!:) Seriál pak vyhrál cenu pro nejlepší seriál. Reese na sobě měla šaty od Zaca Posena v symbolické černé barvě, která patří k hnutí Times' Up. Tady jsou fotky jak z koberce, na kterém se Reese vyfotila s Evou Longoriou (jak vidíte, ta je v očekávání potomka:), tak z místnosti pro tisk, kde se fotila s castem BLL a cenou. Moc se mi líbila Shailene, vypadá zase jako za prvního dílu Divergent - blond vlasy a není tak hubená jako při dalších dílech.

Reese at AFI Awards Luncheon - 5/1/18

10. února 2018 v 20:00 | roxanne
Reese se začátkem ledna zúčastnila AFI Awards. Tuto sezónu slavila úspěch seriálu Big Little Lies, takže se účastnila award shows:). Reese na sobě měla červené (pro mě tmavě oranžové:D) šaty od Prady.

 
 

Reklama