Webmiss

Menší redukce

26. října 2014 v 22:04 | roxanne
Možná jste si někteří všimli náznaků nebo nenápadných poznámek ohledně snížení počtu celebrit na tomto blogu. Odkládala jsem to dlouho, bojovala jsem se svou nechutí či netečností vůči fotkám některých z mých stars. Ale už to nadále dělat nebudu, nemá to smysl. Proto jsem se oficiálně rozhodla z blogu odebrat prozatím 4 celebrity. Odebrat tak, že je z menu přesunu do rubriky 'closed' a nadále je přidávat nebudu, jinak tam najdete vše, co tu doposud je. Důvodem je to, že tady mám lidi, kterým bych se chtěla věnovat více a tohle mi to trochu zněmožňuje nebo mě to dost zpomaluje.
První dvě jsou Amanda Bynes a Michelle Trachtenberg. Co k nim říct, Amanda se zbláznila a o Michelle se stejně nic neobjevuje. Její přidávání mě tedy tolik nezpomalovalo, ale oficiálně bych to ráda ukončila. Třetí jak asi tušíte je Ashley Tisdale. Jo, vím že jsem řekla, že ji tu ještě nechám, ale proč to protahovat? Je čas to břemeno shodit. Poslední jméno vás bude asi nejvíc mrzet a mě to mrzí taky, protože ji mám fakt ráda! Ale nyní vím, že mi bude stačit pasivní sledování a k tomu mám možnost díky skvělé a vždy spolehlivé susan. Ano, mluvím o Anne Hathaway. Tohle mě fakt mrzí, mám ji tu od samého začátku a fakt ji miluju, jen prostě přidávat její fotky je pro mě břemeno. Tak se na mě prosím nezlobte, víc se toho stejně dočtete u susan;) Jinak se jí asi budu stále věnovat na photoshootech, i když mám co dohánět:D. Je možné, žě mi to nakonec bude chybět a vrátím se k ní, ale nemůžu nic slibovat.
To je prozatím vše k redukci a něco dalšího. Zároveň bych to tu ráda trochu rozšířila. To už tedy nějakou dobu dělám, ale asi to udělám trochu ve větším. Hlavně u Reese, protože jí bych se tu chtěla věnovat nejvíce, takže její photoshooty budu nakonec přidávat tady ať to mám při jednom, až z toho jednou udělám fansite o ní:D..ne jen sranda, to zatím neplánuju. Nikdo z dalších celebrit zatím není v ohrožení;). To ale fakt nevím kdy bude, protože toho chci udělat ještě tolik, ale jednou se k nim dostanu! Nejspíš taky vytvořím více rubrik, rozdělím články a videa. Nevím jak to bude fungovat, jak dlouho tady do budoucna vůbec budu a kolik času budu tento rok mít, protože moc asi ne:D, ale pro teď to chci udělat:). Snad se na mě tedy nezlobíte a budete mé rozhodnutí respektovat:).

Summer Hiatus

13. června 2013 v 11:30 | roxanne
Takže drahoušci, můj čas na blogu se nachýlil ke konci. Alespoň pro tyto prázdniny. Odjíždím pracovně do zahraničí (neptejte se mě, co tam budu dělat:D sama přesně nevím, ale není to au-pair ani sbíraní malin na farmě:D) a to až do září (pokud to tam vydržím!:D).
Pokud jde o blog. Na místě kam jedu má být internet a notebook si beru, takže myslím, že se tady skoro každý den podívám, i když třeba nebudu přidávat, to ještě zaručit nemůžu. Nevím jak budu mít čas a chuť. Přece jen kolem sebe budu mít lidi a nechci zase tvrdnout na blogu. Ale protože jsem tak skvělá (:D), máte na každý den (někdy s vyjímkou..myslím, už nevím:D) něco přednastaveno (platí pro všechny tři blogy). Takže to vlastně bude skoro, jakobych nikam neodjela:D. I když to samozřejmě nebude tak pestré a novinky budu muset pak dohánět. Ale určitě počítám s tím, že na blogu budu někdy pracovat i tam. Prostě uvidíte;). Každopádně tady platí HIATUS a prosím sbéčka, nemažte si mě a omluvte mě z kontrol;). Mějte se tady krásně, užijte si prázdniny. Budete mi chybět.

Jde někdo na Ellie Goulding?

25. března 2013 v 19:12 | roxanne
Lidičky, jdete někdo na koncert Ellie Goulding do Prahy? Jsem v prekérní situaci. Koupila jsem si lístek dřív než kamarádka a den na to se lístky vyprodaly!:D Takže teď jak se zdá pojedu sama. Pokud někdo z vás na koncert jde, byla bych vděčná, kdybych se mohla připojit. Dejte mi prosím vědět. Možná se jí ještě podaří lístek sehnat, ale v případě že ne, opravdu sama jet nechci. Snad mě v tom nenecháte;)

Hiatus..??

7. února 2013 v 15:35 | roxanne
Musím vyhlásit sníženou aktivitu. Ale týká se to hlavně SB. Přidávat budu, pokud to půjde, nechci být moc pozadu, ale s obíháním sbéček to vidím bledě, tak mě prosím omluvte, a klidně sem taky nechoďte, mně je všechno jedno.:D Sem tam se snad stavím. Jinak mám ale články v rozepsaných, takže většinou tady teď uvidíte ty, tak aktivní jinak nejsem. To je asi vše, děkuju za pochopení.

Mini Reconstruction

3. července 2010 v 15:30 | roxanne
Není to nic velkého, jen proběhne pár změn o kterých vás tímto článkem informuji.Rozhodla jsem se definitivně ubrat 2 osobnosti a jednu novou přidat.Ubírám Rose McGowan..tu už stejně nepřidávám, a tak ji prostě uzavřu, a taky Evu Longoriu.Mám ji sice ráda, ale nebaví mě nějak přidávat sem její fotky.Takže tyto rubriky uzavřu-mazat nic nebudu, k nalezení zde stále budou a v menu se objeví nový odkaz CLOSED.Do něj časem možná někdo přibude...to si ještě rozmyslím, ale nemá cenu přidávat něco, co mě nebaví, pak se to stává takovou nepříjemnou povinností.....A nová celebrita bude Michelle Trachtenberg, kterou můžete znát z Gossip Girl jako Georginu a ted s ní zrovna hrál film na TV prima:)

Hiatus 5.-14.srpna

4. srpna 2009 v 12:54 | roxy
Nebojte se, nepozastavuju blog ani mně nepřestal bavit:) Jen jedu na dovolenou...takže zítra po 16. hod odjíždím a vracím se až někdy příští pátek..ale nebojte se, o nic vás neochudím...články budou přednastaveny na každý den...možná jen jeden a možná víc..podle toho jak důležitý pro mně bude:) uvidím..takže ještě chci sbéčka aby mně omluvila..ale stále chodte:)já se loučím a snad v pátek štastně dojedu domů:)

-takže je přednastaveno 27 článků v různém časovém rozmezí

Částečný hiatus

28. srpna 2008 v 11:30 | roxy
hiatus by Amber, with Anne Hathaway
Takže na vysvětlení...nevím jak to budu přes školu stíhat, ám 3 blogy a tenhle je nejnovější a to jej staví až na 3.místo..mám uplně chvilkové přepady kdy mám chut jej zrušit, ale pak si zas řeknu že ne, že prostě až budu mít chut tak zase něco přidám, ale ráda bych se tímto zbavila povinosti navštěvování SB, a samozřejmě tímhle vás od této povinnosti taky zbavuji.Když tady třeba budu pracovat, tak vás prostě navštívím, písnu komenty a vy pak uděljte otéž, ale jinak nechci být nijak vázaná chápete.Tenhle článek ale neznamená, že ted tady měsíc nic nepřibyde, může se stát, že ještě dnes mě přepadne chut a tenhle článek zanikne ve spoustě jiných.Takže je to nepředvídatelný...díky za pochopení
hiatuska by ambersworld.blog.cz

Hledám si SBéčka!!!

17. srpna 2008 v 16:07 | roxy
Takže, nějaký požadavky na SB.Chci sbéčka, která by tady chodila pravidelně..samozřejmě to neznamená každý den...ale jednou za týden určitě, a když příjdete, abyste okomentovali více článků najednou, ne jen jeden. Abyste pokud možno četli co u těch článků bude napsáno(nebojte nepíšu romány).Já samozřejmě dělám to samé.Jestli spřátelím, a SB mi nebudou vyhovovat, napíšu vám to a spřátelení ukončíme.Mám moc SB, jelikož mám už dva další blogy a všechny je obíhat není záležitost 2 minut, ptz se snažím vše přečíst atd.Spřátelím jen s blogy o nějakých celebritách..No prostě napište do komentářů vaše vyjádření, já si prohlídnu blog a rozhodnu se...tak jeslti někdo bude mít zájem, pisněte...doufám že najdu pár spřízněných duší pro blog:)Mám ráda dlouhé komentáře, takže se klidně vždy rozepište, je to lepší než třeba dvě slova...

Úvodní slovo

15. srpna 2008 v 12:38 | roxy
Vítejte na mém novém blogu.Jsem asi blázen že ho zakládám, jelikož už mám další dva blogy a na těch mám dost práce, ale nemohla jsem si pomoct:D...uvidím ještě jak to tady bude fungovat, a jeslti to více rozjedu.A ted o čem je tenhle blog?
Jsem více méně blázen do fotek celebrit:)Mám už jeden blog o photoshootech, ale nějak mě to přestává bavit...co mě ale baví ješět víc, jsou paparazzi fotky celebrit...tak jsem prostě založila nový blog, kde budu přidávat celebrity, které se nehodí na muj blog youngandfree.blog.cz ...zatím jsem sestavila jen pár jmen, která tady s předpokladem budou, možná nějaké přidám a možná uberu..ale vzhledem k tomu, že bych ráda přidala i ty nejstarší fotky, a taky že pořád přibývají nové, tak tady bude jen uzký výber ovšem s tučným počtem fotek.Později udělám ještě desing a pořádně si rozmyslím jak začnu...co víc dodat, zatím ahoj:)
 
 

Reklama